RODINNÝ DŮM KOZÁROV

2019

Kozárov

INVESTOR:

soukromá osoba

AUTOR:

Vladimír Kozumplík

SPOLUPRÁCE:

Daniel Samiec, Martina Čulenová

Pozemek, pro který je rodinný dům navržen, se nachází v obci Kozárov. Tato lokalita se vyznačuje svažitým terénem s krásnými výhledy na obec. V těsné blízkosti se nachází obdělávaná půda a seskupení stromů. Rodinný dům je navržen tak aby zapadal do vesnického charakteru této oblasti svou výškou i objemem. Budova je navržena jako kombinace dřevostavby a zděné stavby. Severovýchodní část budovy je mírně zapuštěná do terénu a do výšky parapetu je zděná. Většina venkovních konstrukcí je vyrobena ze sibirského modřínu, včetně obkladu fasády domu a konstrukce terasy.

 

 
 

PŘÍSTAVBA VILY OLŠANY

2019

Olšany

INVESTOR:

soukromá osoba

AUTOR:

Vladimír Kozumplík

SPOLUPRÁCE:

Daniel Samiec

Rozšíření stávající vily v klidné lokalitě o jednopodlažní přístavbu s pohodlným obytným prostorem a venkovní terasou. Zděnou obvodovou nosnou konstrukci doplňují dřevěné prvky, na kterých je zavěšeno stínění. Byla respektována a zachována stávající vzrostlá zeleň na původní zahradě.

 

BAROKNÍ SÝPKA SOKOLNICE

2019

Sokolnice

INVESTOR:

Baroque loft, s.r.o.

AUTOR:

Vladimír Kozumplík

SPOLUPRÁCE:

Jan Stratílek, Daniel Samiec

Přestavba sýpky na byty je založena na zachování historických prvků v co největší míře, včetně přísného zachování původních okenních otvorů v pravidelném rastru, které jsou doplněny novými otvory v záměrně jiném měřítku a nepravidelném rastru. Tímto odlišením nového rastru podtrhujeme původní tvarosloví objektu.

 

 

INTERIÉR VSTUPNÍCH PROSTOR

2017

Brno, Pekařská

INVESTOR:

Baker estates s.r.o.

AUTOR:

Vladimír Kozumplík

SPOLUPRÁCE:

Daniel Samiec, Dagmar de Brito, Jan Stratílek

Jedná se o rekonstrukci vstupních prostor a zastřešené pavlače historického polyfunkčního domu na Pekařské. Součástí je návrh nábytku, infosystému, osvětlení, tapet a dalších prvků dotvářejících atmosféru prostoru.